fbpx

Kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Uprzejmie prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego znajdującego się obok. Daje to 100% pewność, iż Twoja wiadomość trafi do naszej skrzynki, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Zespół pochodzi z Krakowa, ale zagramy dla Ciebie w dowolnym miejscu w Polsce i poza jej granicami – odległość nie ma znaczenia. Podziel się z nami swoimi oczekiwaniami, a my zrobimy wszystko, aby jak najlepiej je zrealizować.

  Kontakt do managera zespołu:
  tel:+48 693742390
  email: puzzlecoverband@gmail.com

  Mnóstwo zadowolonych klientów, same pozytywne opinie i współpraca z najbardziej wymagającymi odbiorcami, udowodniły, że PUZZLE Cover Band to grupa profesjonalistów spełniających najwyższe oczekiwania. Jeśli chcesz mieć pewność, że na Twojej imprezie będzie wyjątkowa atmosfera stworzona przez nas i naszą muzykę – wybierz PUZZLE Cover Band – brakujący element do najlepszej zabawy, a Ty i Twoi goście przeżyjecie niezapomniane wydarzenie muzyczne.

  Zapraszamy do kontaktu z managerem zespołu. Skontaktuj się już dziś, aby zapytać o dostępność terminu i mieć pewność, że w wybranym przez Ciebie dniu nasza grupa zagra na Twojej imprezie. Zespół uświetni bankiet, bal, imprezę telewizyjną, imprezę plenerową lub zagra koncert na ekskluzywnym przyjęciu weselnym. Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy 100% satysfakcji.