fbpx

Skład zespołu

Damian Łaszek – saksofony

Założyciel i leader PUZZLE Cover Band. Wielokrotnie grał na saksofonie w różnych programach telewizyjnych z czołówką polskich muzyków. Chodząca encyklopedia muzyki rozrywkowej, od kilku lat znany z programu „Jaka To Melodia?”. Zdobywca nagrody głównej – samochodu osobowego w tym właśnie programie. Showman mający na koncie udział w „Tak To Leciało!” nadawanym w TVP. Koncertował poprzedzając takie gwiazdy jak Krzysztof Krawczyk, Golec uOrkiestra, Enej czy Blue Cafe. Nie jest mu także obca warszawska Sala Kongresowa wypełniona po brzegi publicznością. Absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Prywatnie pilot, podróżnik, miłośnik sportów lotniczych i perfekcjonista… Strona prywatna www.damianlaszek.pl

Paweł „Zizu” Kurowski – gitary

Doskonały gitarzysta sesyjny, pedagog, kompozytor. Absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Swoje inspiracje czerpie z takich postaci jak John Scofield czy Wes Montgomery. Wyśmienity improwizator odnajdujący się w każdym gatunku muzycznym. Prywatnie pasjonat gotowania, szef swojej własnej kuchni w której przygotowuje potrawy przeważnie przy dźwiękach zespołu Queen.

Wiktoria Węgrzyn – wokal

Posiadająca przeszywający i głęboki alt uczestniczka Szansy na Sukces. Studentka wydziału wokalno – aktorskiego PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Współpracuje z teatrami muzycznymi w Gliwicachi Gdyni. Finalistka konkursu wokalnego im. Andrzeja Zauchy. Nie obce są jej występy w takichmiejscach jak warszawska Sala Kongresowa. Prywatnie zainteresowana teatrem i…polityką.Uwielbia jeździć rowerem po ukochanym Krakowie i cały rok czeka na wiosnę:)

Ewelina Przybyła – wokal

Obdarzona niezwykle dźwięcznym sopranem finalistka konkursu wokalnego im. Andrzeja Zauchy.Studentka wydziału wokalno – aktorskiego PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Stosuje nowatorską metodę śpiewania SLS (Speech Level Singing). Prywatnie miłośniczka żeglarstwa.

Maciej Tobiasz – instrumenty klawiszowe

Absolwent Państwowej Szkoły muzycznej II stopnia. Doskonały, wszechstronny pianista a także wirtuoz akordeonu, zdobywał wyróżnienia biorąc udział w międzynarodowych konkursach muzycznych. Jego inspiracje to Michel Camilo, Herbie Hancock, zespoły Toto, Transatlantic, Pink Floyd, Dire Straits. Pasjonuje się muzyką muzyką jazzową oraz latin-jazzem. Prywatnie interesuje się majsterkowaniem oraz motoryzacją.

Tomasz Piłat – gitara basowa

Współzałożyciel i basista kilku autorskich projektów, na krakowskiej scenie muzycznej występujez różnymi zespołami od 2006 roku. Basista wszechstronny: odnajduje się w każdym stylu muzycznym. Prywatnie: absolwent dwóch kierunków Uniwersytetu Jagiellońskiego, uwielbia jazdę na rowerze i poznawanie języków obcych.

Damian Pławecki – perkusja

Absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, zdobywca III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym Drum Fest 2013. Swój fach doskonalił pod okiem m.in. Artura Malika (Lombard, Urszula, Wały Jagiellońskie, Funk de nite) czy Sławka Bernego (Orkiestra Adama Sztaby, Śrubki, Grzegorz Turnau, Kroke). Brał udział w warsztatach prowadzonych przez największych światowych wirtuozów perkusji takich jak Steve Gadd, Dave Weckl, Dom Famularo czy Gavin Harrison. Posiada mocne rockowe uderzenie oraz doskonały muzyczny feel.

Muzycy współpracujący:

Bartosz Dąbrowski – trąbka

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bielsku Białej. Obecnie jest pedagogiem, nauczycielem gry na trąbce. Jego inspiracje muzyczne to  Arturo Sandoval i Louis Armstrong. Brał udział w nagraniach wielu programów telewizyjnych, a także jako muzyk sesyjny podczas nagrań studyjnych. W wolnych chwilach zajmuje się aranżacją muzyki. Pasjonuje go psychologia człowieka, uwielbia formacje kabaretowe oraz ludzi z dużym poczuciem humoru.

Jarosław Woszczyna – saksofon barytonowy

Klarnecista, saksofonista, kompozytor. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu w klasie klarnetu u prof. Mieczysława Stachury, wcześniej studia na Wydziale Wychowania Muzycznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Od lat 80. związany był z czołówką polskich zespołów: T.LOVE, DAAB, FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, SAMI SWOI, YA HOZNA (m.in. z Renatą PRZEMYK). Uczestniczył w projektach innych wykonawców m.in. Mirosława CZYŻKIEWICZA, Wojciecha KOŚCIELNIAKA i Ewy BŁASZCZYK. Współpracował z teatrami wrocławskimi, głównie z Teatrem Współczesnym. Aktualnie związany z Teatrem Muzycznym w Gliwicach. Autor muzyki do „Bajki o Szczęściu”. Poza granicami kraju grał w zespołach Reto PAROLARIEGO i Aleksandra MALISZEWSKIEGO. Komponuje, nagrywa i realizuje własne projekty, a także koncertuje z kwartetem saksofonowym SAXESFULL oraz BIG BANDEM FILHARMONII OPOLSKIEJ.

PUZZLE Cover Band - Niespotykana jakość muzyki na Twoim weselu !